Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Деркач Вікторія Владиславівна на Doc.ua

Відгуки про Деркач Вікторія Владиславівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Вікторія Владиславівна лікує такі захворювання, як: блювота вагітних, невиношування вагітності, анемія вагітних, лікування ІПСШ, запальні захворювання органів малого таза, аномальні маткові кровотечі, лейоміома тіла матки, аденоміоз, дисфункція яєчників, абсцес бартолінової залози, клімактеричні порушення циклу, поліп цервікального каналу, ерозія шийки матки, недостатність м'язів тазового дна 1-2 ступеня

Перевірені відгуки про лікаря 26 відгуків

Ілона 17 Лютий 2024
Лікар поводила себе лояльно, комфортно було спілкуватись, ніякого конфлікту не було. На мій погляд, консультація пройшла професійно, візитом залишилась повністю задоволеною.
Руслана 04 Січень 2024
Можу поставити найвищу оцінку, дуже дякую, прийомом задоволена!
Карина 19 Грудень 2023
Адекватна лікарка, знає свою справу.
Валерія 07 Листопад 2023
Дуже гарний лікар, мені дуже сподобалось. Мені було дуже комфортно перебувати у кабінеті лікаря, прописала мені лікування, яке я проходжу, та відповіла на всі мої питання
Лілія 04 Листопад 2023
Хороший лікар
Направлено до клініки
Яна 21 Жовтень 2023
Залишилась не задоволеною, через те, що лікар більше робила акцент на моїй вагітності, а не на кісті, вона побіжно згадала про неї, й все. Я пройшла в іншу клініку, лікар була в шоку, каже, що в мене велика кіста й мені потрібна операція, а ще під питанням вона виявила в мене фіброму. А Вікторія Владиславівна тільки про вагітність й говорила.
Анастасия 10 Жовтень 2023
Христина 03 Жовтень 2023
Лікарка професійна у своїй справі. Рекомендую
Татьяна 28 Вересень 2023
Анна 02 Вересень 2023