Дніпро
Лікар Гастроентеролог Тельнова Ольга Іванівна на Doc.ua

Тельнова Ольга Іванівна

Заслужений лікар України. Протягом більш, ніж 30-ти років була головним спеціалістом міста. Протягом 40 років Ольга Іванівна поєднує практику, підготовку молодих фахівців і науково-практичну діяльність. Входить до числа кращих гастроентерологів України. Займається лікуванням хвороб печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на діагностиці, модифікація стандартів лікування, передопераційної підготовки та післяопераційного відновлення, ведення пацієнтів з гострими і хронічними захворюваннями системи травлення
  • Заслужений лікар України, Ольга Іванівна з 1976 р. є головним гастроентерологом м. Дніпропетровськ. Ольга Іванівна має в цілому більше 20 сертифікатів з різних міжнародних конференцій з питань гастроентерології та гепатології.

Освіта

• Днепропетровская медицинская академия, лечебный факультет (1970)

Курси

• Останні курси підвищення кваліфікації з гастроентерології (2011)

Участь в асоціаціях

• Асоціація гастроентерологів та гепатологів України

Виконувані процедури

• складання індивідуальної схеми лікування;
  • складання персональних дієтичних програм;
  • лікування і ведення пацієнтів з такими хронічними захворюваннями органів травлення як: гастрити, виразкова хвороба, панкреатити, холецистити, холангіти, гепатити, диспепсія, синдром подразненого кишечника, ахалазія стравоходу, стравохід Барретта, аутоімунні захворювання шлунково-кишкового тракту і т. д.;
  • передопераційна підготовка при жовчнокам'яній хворобі, виразковій хворобі, рефлюксній хворобі і т. д.

Перевірені відгуки про лікаря

Марта 07 Березень 2024
Прийом сподобався
Констянтин 02 Березень 2024
Ганна 11 Лютий 2024
Я була у багатьох лікарів, лікар мені дуже сподобалася. Відчувається, що лікар грамотний спеціаліст, досвідчений. Я задоволена. Хочу ще з лікарем поспілкуватися після курсу лікування

Всі лікарі Дніпро