Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лось Євгенія Миколаївна на Doc.ua

Лось Євгенія Миколаївна

Євгенія Миколаївна - акушер-гінеколог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, захворювань, які передаються статевим шляхом. Проводить корекцію гормонального фону, займається лікуванням безпліддя і веденням вагітності

Освіта

• Дніпропетровська медична академія, медичний факультет (2001)

Курси

• Школа-семінар «Вагітність високого ризику», Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальних маткових кровотеч». Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки», Київ (2016)
  • Семінар «Здоров'я жінки в 21 столітті». Київ-Дніпро (2016)
  • Семінар «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2017)
  • Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікаря», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Захворювання молочних залоз: від виявлення до лікування». Київ (2017)
  • Науково-практична конференція «Еволюційна гінекологія. Критично мислити. Чесно дискутувати», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Репродуктивне здоров'я 40+». Київ (2017)
  • Школа-семінар «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді», Київ (2018)
  • ТУ «Ендокрина гінекологія» ХМАПО (2018)
  • Міжнародний майстер-клас по кольпоскопії. «Актуальні проблеми і контраверсії менеджменту передраку шийки матки». Київ (2018)
  • Міжнародний форум «Сучасні питання акушерства та гінекології», Київ (2018)
  • Тренінг «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Дніпро (2018)
  • Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія — міждисциплінарний підхід», Київ (2018)
  • Науково-практична конференція «Молочна залоза як міждисциплінарна проблема». Київ (2019)
  • Тренінг-практикум по кольпоскопії «Патологія шийки матки, неоплазія». Дніпро (2018)
  • Тренінг «LSIL в результаті скринінгового дослідження, кого і коли лікувати?», Дніпро (2019)
  • ПАЦ «Акушерство та гінекологія» ХМАПО (2019)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація кольпоскопії і цервікальної патології

Виконувані процедури

• Консультація акушера-гінеколога
  • Діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи
  • Ведення вагітності

Перевірені відгуки про лікаря

79 Відгуки
Крістіна 23 Березень 2024
Загалом візит пройшов непогано, але була невелика грубість зі сторони лікаря - мені це не сподобалося.
Анна 22 Березень 2024
Чудовий лікар, прийом сподобався
Людмила 15 Березень 2024
Дуже сподобався візит. Уже не вперше звертаюся до цього лікаря за допомогою. Лікар просто неймовірний, кваліфікований спеціаліст.
Ольга 26 Лютий 2024
Мені дуже сподобалося на візиті. Лікар дуже приємний, кваліфікований спеціаліст. Все доступно пояснила,  заспокоїла. Дуже сподобався лікар, при потребі буду ще звертатися до цього лікаря.
Олена 26 Січень 2024
Відвідую цю лікарку вже більше десяти років, все завжди на найвищому рівні, акуратна, уважна, ввічлива та компетентна. Дякую!

Всі лікарі Дніпро