Винница
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Загороднюк Оксана  Сергіївна на Doc.ua

Загороднюк Оксана Сергіївна

Врач второй категории
Акушер-гінеколог другої категорії кваліфікується на діагностиці та терапії захворювань репродуктивної системи, проводить УЗ-дослідження органів малого тазу, кольпоскопію та корекцію гормональних розладів, допомогає відновити та підтримувати жіноче здоров'я, надає послуги з супроводження вагітності
  • Брала участь у програмі «Мозаїка батьківства» на ТВ-каналі «Надія» у якості експерта (теми «Раннє статеве життя», «Порушення менструального циклу»)

Образование

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа» (2007)
  • Інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» (2010)

Курсы

• ТУ «Кольпоскопія» (2010)
  • ТУ «Репродуктивна ендокринологія» (2012)
  • «Сучасні аспекти планування сім’ї» (2013)
  • «Ультразвукова діагностика» (2013)
  • Присвоєння другої категорії за спеціальностю «Акушерство та гінекологія» (2013)
  • ТУ «УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології» (2014)
  • «Ехокардіографія плода» (2015)

Выполняемые процедуры

• Ехокардіографія плода

Проверенные отзывы о враче

166 Отзывы
Галина 22 Апрель 2024
 Дуже гарно пройшов візит у цього лікаря, насправді лікар дуже хороший спеціаліст. Я дуже задоволена візитом залишилися.
Вікторія 15 Апрель 2024
Прийом сподобався, все було супер!
Юлія 12 Апрель 2024
Хороший лікар, кваліфікований спеціаліст. Все було добре на цьому візиті.
Тетяна 12 Апрель 2024
Валентина 12 Апрель 2024
Мені дуже сподобалося і відношення до пацієнтів і сама лікарка як фахівець, я задоволена, дякую.

Все врачи Винница