Винница
Врач Отоларинголог (ЛОР) Барциховская (Лямпрехт) Евгения Андреевна на Doc.ua

Отзывы о Барциховская (Лямпрехт) Евгения Андреевна

Евгения Андреевна – оториноларинголог с 8-летним стажем работы. Она специализируется на лечении заболеваний, поражающих нос, органы слуха, гортань и горло. В область профессиональных интересов доктора Барциховской входит лечение ринитов, гайморитов, синуситов, потери слуха и др.

Проверенные отзывы о враче 62 отзыва

Марина 16 Апрель 2024
Дуже задоволені лікарем. Візит нам дуже сподобався. Все максимально було комфортно.
Дмитро 12 Март 2024
Нормально пройшов візит.
Ольга 11 Март 2024
Дуже уважна, кваліфікована лікарка, ретельно проводить огляд, все детально вивчає, також надала дієві рекомендації, я задоволена, дякую.
Ольга 08 Март 2024
Сподобались і прийом і обслуговування й увага.
Нікіта 17 Февраль 2024
Чудовий спеціаліст, приємна нам сподобалось. Вислухала гарно порадила все що потрібно. Також отримали відповіді на свої запитання.
Анастасія 24 Январь 2024
Дуже хороший і не байдужий лікар. Мені дуже сподобалось на візиті. Все добре і дуже комфортно  пройшло.
Ольга 17 Январь 2024
Прийом мені сподобався, гарна лікарка, все пояянила, дякую!
Дарина 17 Январь 2024
Рекомендую цю лікарку, тільки гарні враження, чудовий фахівець, приємна в спілкуванні, дякую.
Марія 28 Декабрь 2023
Прийомом задоволена, дякую.
Назар 17 Декабрь 2023
Лікаркам нам дуже допомогла. Лікарка фахівець своєї справи, до цього дуже багато разів звертались до інших лікарів, вона змогла вилікувати дитину за два дні, а до того ми лікували дитину тиждень і нічого не допомагало. Цим лікарем дуже задоволені.
5 6 7 chevron_right

Все врачи Винница