Николаев
Врач Психолог, Психотерапевт Алексеенко-Струкова  Наталья                                         Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Алексеенко-Струкова Наталья Николаевна

Наталья Николаевна предоставляет психологическую помощь при сложностях во взаимоотношениях, разводах, конфликтах. Проводит консультации для детей с 6 лет во время психологических кризисов. На практике применяет методы гештальт-терапии, арт-терапии, системной терапии, семейной расстановки. Формы работы врача – индивидуальная, групповая терапия, консультация пары.

Проверенные отзывы о враче 37 отзывов

Інна 27 Март 2024
Лікарка чудова, провела гарну, інформативну консультацію, я задоволена, дякую.
Антон 02 Март 2024
Добре пройшов візит, залишився цим візитом задоволений. Будемо ще співпрацювати з цим лікарем.
Віра 20 Февраль 2024
По-перше, сподобалось ставлення, ввічливість лікаря, була уважною, консультація мала бути пів години, але лікар витратила майже дві години, пояснюючи деякі моменти, й тривала, поки не пояснила усі нюанси. Наразі, сама для себе зробила позначку, що коли буде ще потреба в спілкуванні із лікарем такого фаху, то звертатимусь саме до неї.
Ганна 06 Февраль 2024
Лікар дуже допоміг, я багато зрозуміла
Вячеслав 26 Декабрь 2023
Оксана 01 Ноябрь 2023
Все добре, прийомом задоволена.
Єва 11 Октябрь 2023
Дуже добрий лікар, нас повністю влаштував. Лікар все розповіла, все пояснила, рекомендувала звернутися ще до іншого спеціаліста. Плануємо звертатися до лікаря ще
Єлизавета 12 Апрель 2023
Аноним 03 Март 2023