Николаев

Врач-уролог, детский врач-уролог. Первая категория. Стаж работы 17 лет
4.4

Проверенные отзывы о враче 31 отзыв

Олена 01 Апрель 2024
Консультація пройшла добре, лікарю подяка.
Віктор 15 Февраль 2024
Кваліфікований лікар, гарний прийом, планую подальше лікування в клініці, дякую.
Направлено в клинику
Віра 07 Февраль 2024
Напередодні була у гінеколога в цій же клініці, залишилась у повному захваті від візиту й сподівалась, що в клініці усі лікарі такі ж! Але виявилось що це зовсім не так! Перше про що запитав лікар, який вік у пацієнтки й дізнавшись що 84 роки, якось гидливо відсунув папери із висновками що ми принесли із собою. Нам був потрібен огляд, на що він заявив, що перш ніж записуватись на консультацію з оглядом, потрібно було запитати, чи взагалі є в нього на чому оглядати. Єдине що лікар зробив на консультації, це взяв за неї оплату. Не дивлячись на дуже позитивний перший наш досвід в клініці, я й сама не піду до них й іншим не радитиму.
Ольга 02 Январь 2024
Все пройшло добре, була консультація та діагностика, я отримала відповіді на свої запитання, дякую.
Тимур 19 Октябрь 2023
Вже не вперше були у лікаря, мені подобається як дає консультації поради, різні рекомендації
Ігор 03 Август 2022
Любов 14 Январь 2022