Львов
Врач Ревматолог Цуркан Роксолана Євгенівна на Doc.ua

Цуркан Роксолана Євгенівна

Роксоляна Евгеньевна - врач с большим опытом работы в ревматологии, лечит такие заболевания, как: хроническая ревматическая болезнь сердца, остеоартрит, остеопороз, реактивные артропатии, ревматоидный артрит, псориатический артрит, подагра, серологически спондилоартропатии, системные заболевания

Образование

• Львовский ордена Дружбы народов государственный медицинский институт, терапевт (1988)

Курсы

• «Избранные вопросы ревматологии» (2020)

Выполняемые процедуры

• Консультативно-лечебные услуги

Проверенные отзывы о враче

41 Отзывы
Сергій 12 Апрель 2024
Мені сподобався даний спеціаліст. Буду ще звертатися до цієї лікарки за консультацією, назначили мені хороше лікування. Наразі мене все повністю влаштовує.
Ганна 10 Апрель 2024
Консультація пройшла добре, лікарка була уважною, зробила гарне призначення лікування, залишилась задоволеною.
Романна 05 Апрель 2024
Мені дуже сподобалося, приємний лікар, приємно було спілкуватися.
Галина 05 Апрель 2024
Мені дуже лікар підійшов, те що ми раніше не лікували, лікар за пару хвилин все пояснила і виписала лікування. Дуже хороший лікар, я дуже задоволена лікарем. Записалася до лікаря на повторний прийом
Тамара 03 Апрель 2024
Суперово пройшла консультація. Я  дуже залишилася задоволена консультацією. Лікар дуже добрий, хороший спеціаліст. При потребі буду ще звертатися до цього лікаря обов'язково за додатковою допомогою. Дякую за прекрасну консультацію.
check Проверенный пациент Онлайн-визит

Все врачи Львов