Кременчуг
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Шайдук Людмила Васильевна на Doc.ua

Шайдук Людмила Васильевна

Состоит Людмила Васильевна в Ассоциации акушеров-гинекологов Украины. Специализируется на пренатальной диагностике.

Образование

• 1995 г. - Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курсы

• 2012 г. – тематическое усовершенствование «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харьковская медицинская академия последипломного образования;
  • 2013 г. – предаттестационный цикл «Ультразвукова діагностика», Харьковская медицинская академия последипломного образования;
  • 2013 г. – курсы «Ультразвукова діагностика, УЗД вагітних жінок та гінекології»
  • 2015 г. – предаттестационный цикл «Акушерство та гінекологія».

Участие в ассоциациях

• Участник Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.

Выполняемые процедуры

• консультация;
  • осмотр;
  • кольпоскопия;
  • назначение лечения;
  • УЗИ органов малого таза.

Проверенные отзывы о враче

276 Отзывы
Яніна 04 Апрель 2024
Лікарка була уважна до моїх скарг, ставила необхідні питання, все зробила обережно, безболісно та приємна у спілкуванні. Рекомендую
Катерина 11 Март 2024
Прийомом задоволена, провели огляд та діагностику, отримала гарну консультацію та поради, дякую.
Лариса 09 Март 2024
Мені все сподобалося, гарний лікар
Яна 09 Март 2024
Отримала вичерпну інформацію, консультацію. Лікар прийняла у той час, що була записана. Лікар дуже компетентний, я до неї звертаюсь вже не вперше, й мені вона дуже подобається.
Ситуацию исправлено
Анонімно 01 Март 2024
Дуже не сподобалося відношення лікаря до пацієнтів. Як-не-як я прийшла у приватну клініку. Плюс я прийшла просто на візит, а мене заставили зробити додаткову ще діагностику, впарили мені її і кошти лишні я теж мусила витратити. Про такі речі потрібно попереджати заздалегідь - мені це дуже не сподобалося. І ще я мусила чекати лишніх двадцять хвилин, щоб попасти на візит, до того ж що була я у клініці вчасно.
Шайдук Людмила Васильевна 07 Март 2024
Шановний Клієнт, дякуємо що залишили відгук! Звертаємо Вашу увагу, що відвідування Пацієнтом любої медичної установи та вибір лікуючого лікаря відбувається за особистим бажанням. Проведення усіх видів обстежень починається тільки після інформування та отримання згоди від Пацієнта. Також, Пацієнт, за власним бажанням, може відмовитися від проведення обстеження або провести його іншим разом у більш зручний час. Ми з’ясували, що під час консультації, Вас було проінформовано та Ви надали згоду на обстеження. Також доводимо до відома, що згідно Правил перебування та обслуговування в нашому Медичному центрі, лікар має право подовжити час прийому у випадку виникнення складної (нестандартної) клінічної ситуації чи прийому пацієнта потребуючого термінової медичної допомоги. Перелік правил розташований на ресепшені і знаходиться у вільному доступі для відвідувачів. Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження і Вам прийшлося провести більше часу в Нашому центрі, ніж Ви планували. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Сподіваємося на порозуміння, будемо раді якщо Ви залишитеся Клієнтом Нашого медичного центру!

Все врачи Кременчуг