Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист Приходько Виктория  Леонидовна на Doc.ua

Отзывы о Приходько Виктория Леонидовна

Врач-гинеколог, УЗИ-специалист, осуществляет диагностику в гинекологии с помощью УЗИ-аппарата, кольпоскопа, а также проводит терапию миомы матки, аменореи, кисты яичника, вагинита и др. Проводит консультирование по вопросам подбора гормональной терапии в разных клинических случаях, диагностирует и лечит патологии шейки матки

Проверенные отзывы о враче 11 отзывов

Гусятинская 29 Апрель 2021
Направлено в клинику
Марина 20 Апрель 2021
У такого лікаря потрібно вилучити ліцензію. Лікар хотіла мене перенаправити в стаціонар до своїх лікарів під ніж. Коли я сказала, що у мене є свої лікарі, запропонували перевіритися повторно. Лікар зовсім не розбирається в діагностиці. Після прийому я звернулася до трьох заввідділень трьох роддомів і діагноз не підтвердився. Такий лікар не може приймати пацієнтів
Олександра 11 Март 2021
Валентина 05 Март 2021
Оксана 05 Февраль 2021
Надія 25 Январь 2021
Лікарка мені дуже подобається. Спокійна та професійна, на всі питання дає відповідь, все детально мені розповіла та пояснила. Рекомендую всім цього фахівця
катерина 11 Январь 2021
Юлия 21 Декабрь 2020
Тетяна 03 Ноябрь 2020
Прекрасно, мені дуже все сподобалось. Лікарка дуже уважна. Спокійна, виглядає професійно. Планую ходити за можливістю.
Анастасия 28 Июль 2020