Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Лесовая Виктория  Владимировна на Doc.ua

Отзывы о Лесовая Виктория Владимировна

Врач акушер-гинеколог, УЗИ-специалист высшей категории, занимается лечением патологий шейки матки, лечит женское бесплодие, ЗППП и другие заболевания женской половой системы. Проводит УЗИ и кольпоскопию

Проверенные отзывы о враче 162 отзыва

Юлія 15 Апрель 2024
Лікар уважна, професійна, компетентна у своїй справі. Залишилися тільки позитивні враження від цього лікаря та й від самого візиту.
Катерина 12 Апрель 2024
Добре пройшов візит. Давно знаю цього лікаря, тому мені все дуже подобається і відношення зі сторони лікаря і сама робота лікаря.
Ірина 14 Март 2024
Лікарка дуже сподобалась як людина та як фахівець. Рекомендую
Аліна 08 Март 2024
Чудова лікарка, вислухала, взяла всі аналізи, надала рекомендації, я задоволена прийомом. Дякую!
Аліна 05 Март 2024
Прийом сподобався, лікар все пояснила
Аліна 14 Февраль 2024
Лікар дуже приємна і ввічлива, повернусь ще
Ольга 13 Февраль 2024
Обговорили усі питання, лікарка усе пояснила. Візитом залишилась задоволена.
Оксана 08 Февраль 2024
Прийом сподобався, лікарка уважна, компетентна, огляд детальний та доречні рекомендації, дякую.
Олена 07 Февраль 2024
Був перший прийом, було зручно. Лікар чуйна людина, все вислухала, все розуміє, очікую висновки аналізів, роботою лікаря задоволені
Анна 05 Февраль 2024
Лікар дуже впевнена в собі, може знайти підхід до клієнта, обізнана, що видно одразу. Лікар дуже щира людина, до якої хочеться повертатися. Роботою лікаря задоволена
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right