Врач Офтальмолог Мелконова Вардуи Леонидовна на Doc.ua

Отзывы о Мелконова Вардуи Леонидовна

Вардуи Леонидовна совмещает врачебную и преподавательскую практики, проводит диагностику и всестороннюю терапию патологий передних и задних структур глаза, не требующих хирургического вмешательства.

Проверенные отзывы о враче 186 отзывов

Софія 23 Февраль 2024
Хороший огляд, залишилася задоволена візитом до лікаря
Лариса 23 Февраль 2024
Чудовий лікар! Лікар надала дуже багато корисної інформації, навіть більше чим я очікувала. Лікар дуже приємна, кваліфікована. Я дуже вражена і дуже задоволена роботою лікаря. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом.
Денис 20 Февраль 2024
Все прекрасно пройшло, кваліфікація лікаря просто  чудова.
Марія 15 Февраль 2024
До цієї лікарки звертаємося не вперше, тому враження від візиту, як завжди позитивні, вона фахівець своєї справи, все на найвищому рівні, дякую.
Анонім 23 Ноябрь 2023
Лікарка уважна, ввічлива, все сподобалося. Рекомендую цю лікарку і дякую!
Олексій 26 Октябрь 2023
Лікарка гарний фахівець, відповіла на всі питання, це наша друга зустріч з нею, призначила курс лікування та написала про подальші події лікування.
Олексій 07 Октябрь 2023
Дуже задоволен прийомом. Лікар дуже досвідчена, знає відповіді на всі питання, призначення лікаря сучасні. Планую повторний прийом у лікаря
Єлизавета 05 Октябрь 2023
Лікар дуже кваліфікована, дуже грамотна, розповідає все по справі, дала додаткові корисні поради. Лікар дуже уважна, бажає максимально допомогти що і робить. Про таких лікарів кажуть, що лікар від Бога
Вікторія 21 Сентябрь 2023
Я в цієї лікарки вже не вперше й вважаю, що вона має найвищу кваліфікацію! Візитом як завжди залишилась задоволеною.
Вікторія 14 Сентябрь 2023
Лікарка мені дуже сподобалась, приємна, кваліфікована. Тільки гарні враження залишились після візиту
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right