Врач Кардиолог, Ревматолог, Кардиоревматолог Решотько Дмитрий Алексеевич на Doc.ua

Отзывы о Решотько Дмитрий Алексеевич

Спеціалізується на інтенсивної кардіології, кардіоваскулярної медицині, ревматології. Основні напрямки в роботі: інтенсивна терапія при декомпенсації серцевої недостатності, гострі і хронічні форми ішемічної хвороби серця, порушення ритму серця, корекція факторів ризику серцево-судинних захворювань, порушення ліпідного обміну, хвороби суглобів, дифузні захворювання сполучної тканини

Проверенные отзывы о враче 45 отзывов

Руслан 22 Январь 2024
Візитом задоволений, лікар досвідчений , надав мені потрібну інформацію та поради, рекомендую.
Анастасія 27 Октябрь 2023
Аліна 17 Октябрь 2023
Консультацією залишилась задоволена, але не сподобалось, що лікар спілкувався російською мовою.
Влада 13 Октябрь 2023
Склалось позитивне враження, хоча комунікація з лікарем не була тривалою. Лікар мене направив на обстеження до інших спеціалістів для кращого збору анамнезу і вирішення моєї проблеми. Лікар дав рекомендації, зараз дотримуюсь рекомендацій
Альона 22 Август 2023
Все сподобалось, чудовий лікар, дуже уважно поставився до моєї проблеми, сподіваюсь що лікування допоможе
Александра 12 Июнь 2023
Альона 21 Октябрь 2022