Врач Гастроэнтеролог, Терапевт, УЗИ-специалист, Эндокринолог Латыш Наталья Олеговна на Doc.ua

Отзывы о Латыш Наталья Олеговна

Наталья Олеговна владеет современными методами ультразвуковой диагностики. Занимается лечением пациентов гастроэнтерологического, эндокринологического профиля. Проводит терапию легочной патологии, инфекций, заболеваний эндокринной системы, щитовидной, паращитовидной желез, почек, надпочечников.

Проверенные отзывы о враче 575 отзывов

17 Апрель 2024
Взагалі все було добре, лікар добре все розʼяснює, переглянула всі мої попередні аналізи, зробила УЗД щитоподібної залози. Єдине, на все недостатньо було часу
Наталія 13 Апрель 2024
Від першої консультації отримала усе, що хотіла.
Катерина 13 Апрель 2024
Консультацією задоволена, бо лікар комплексно підійшла до проблеми, а після початку призначеного лікування, вже через два дні відчуваю хоча й невелике, але полегшення, хоча й розумію, що до повного одужання ще далеко.
Вікторія 12 Апрель 2024
Сподобався лікар. Візит пройшов добре, лікар усе зрозуміло пояснив, розклав все по поличках.
Катерина 12 Апрель 2024
Тетяна 11 Апрель 2024
Гарний лікар, завжди гарно все пояснює, до лікаря зверталася вже не перший раз, я задоволена лікарем
Артем 03 Апрель 2024
Хороший врач, поставил диагноз, который не заметил предыдущий врач. Я доволен визитом к доктору
Алена 30 Март 2024
Дуже гарна та крута лікарка. Я завжди до неї звертаюсь як до гастроентеролога та як до ендокринолога.
Валентина 29 Март 2024
Дуже грамотна та досвідчена лікарка, дякую.
Вікторія 22 Март 2024
Приємний, хороший лікар. Все розповіла, пояснила що потрібно робити, візитом до лікаря задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right