Врач Гематолог Киселева Елена Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Киселева Елена Анатольевна

Доктор Киселева посвятила лечению болезней крови свыше 20 лет. Она является гематологом высшей категории, который постоянно совершенствует профессиональные знания, посещая конгрессы и конференции гематологов

Проверенные отзывы о враче 261 отзыв

Тетяна 04 Апрель 2024
Сподобався сервіс, те що лікар добре володіє інформацією, консультація сподобалась, візитом задоволена.
Дар`я 02 Апрель 2024
Залишилась задоволеною результатами онлайн консультації.
Крістіна 18 Март 2024
На прийомі все було добре, діагноз попередній поставлено, але є сумніви, зауважень до лікаря не було
Марія 07 Март 2024
Перше враження від консультації - хороше.
Марія 01 Март 2024
Спілкувалися з лікарем онлайн. На мій погляд, лікар не зовсім хотіла розбиратися в моїй проблемі
Інна 20 Февраль 2024
Все нормально пройшло. Лікар розвіяв всі мої страхи. Все дуже добре, задоволена візитом.
Тетяна 15 Февраль 2024
Дуже уважний лікар - усе вислухала, підказала, розказала по моєму питанню, що хотіла від візиту, отримала, тому ставлю тверду п'ятірку!
Дарʼя 15 Февраль 2024
Лікаря дуже довго шукали, сподіваємося що ми знайшли саме нашого лікаря. Лікар сподобалася, дуже змістовна, лікар все розповіла, розписала кроки що потрібно зробити і яким чином можливе лікування, тому все сподобалося
Вікторія 08 Февраль 2024
Задоволена лікарем. Все пройшло добре. Візит мені сподобався.
Валентина 06 Февраль 2024
Віззит задовольнив мене цілком, лікарка все зрозуміло пояснила по моїй проблемі, я отримала багато необхідної мені інформації, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right