Врач Гинеколог, Онколог, Хирург, Онкогинеколог Манжура Елена  Петровна на Doc.ua

Отзывы о Манжура Елена Петровна

Высококвалифицированный врач-специалист занимающийся диагностикой и лечением гинекологических онкозаболеваний с применением широкого спектра хирургических методик. Среди достоинств Елены Петровны — активная научная деятельность а также организация авторских мастер-классов и тренингов в рамках иностранных проектов.

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

16 Апрель 2024
Дуже гарна, чудова лікарка, хороший фахівець, має гарно оснащений сучасним обладнанням кабінет. Візитом залишилась дуже задоволеною.
Наталія 26 Март 2024
Дуже кваліфікований лікар, контактний. На прийомі все було добре і комфортно. Задоволені візитом до лікаря
Направлено в клинику
Присяжнюк Тетяна Петровна 13 Январь 2024
На прийомі було два лікаря. Мені призначили час 20-00, але було враження що я сама вирішила прийти на такий пізній час, бо мене зустріли втомлені і кудись поспішаючі дві лікарки. Після огляду та УЗД - заключення писала якраз інший лікар, а не Манжура, а лікарка у якої ціна за консультацію могла б бути 800. Невідомо чому Олена Петрівна не завершила прийом зі мною як слід, тобто як професіонал, бо після УЗД Я її вже не бачила. 1500грн за 5 хв часу - перебір трохи, враховуючи що за УЗД я платила окремо і за кальпоскопію теж, що не входила теж в ціну консультації спеціаліста.
Наталія 12 Октябрь 2023
Консультацией с врачем осталась довольна
Інна 28 Февраль 2023
Татьяна 17 Январь 2023