Врач Андролог, УЗИ-специалист, Уролог Новицюк Дмитрий Федорович на Doc.ua

Отзывы о Новицюк Дмитрий Федорович

Дмитрий Федорович решает всесторонние проблемы в урологической сфере, включая те, которые требуют оперативного вмешательства, а также всяческие сексуальные расстройства у мужчин и мужское бесплодие, мочекаменную болезнь и аденому простаты. Использует как открытые методы хирургического вмешательства так и эндоскопические (ТУР простаты, мочевого пузыря контактное (лазерное) дробление камней мочеточников и почек)

Проверенные отзывы о враче 162 отзыва

Андрій 11 Апрель 2024
Лікар чуйний, вислухав мої скарги, дав пораду та признав аналізи. Рекомендую
Сергій 12 Март 2024
Гарний спеціаліст, розмова по суті. Оцінюю лікаря не за комфортом, а за професійністю, його знань практичних та теоретичних достатньо, щоб оцінити його роботу на найвищий бал.
Карина 29 Февраль 2024
Задоволена прийомом, дякую.
Микола 13 Февраль 2024
Був на прийомі у цього лікаря, залишився задоволеним, все на належному рівні, отримав потрібні рекомендації, дякую.
Дмитро 26 Январь 2024
Візитом залишився задоволеним - усе відбулось досить швидко.
Направлено в клинику
Олександр 17 Январь 2024
Моє питання до кінця не було вирішено. Лікар Спеціаліст чудовий, компетентний. Але не було нормального направлення на аналізи та відповідей на мої питання до кінця. Більше хотілося почути інформації від лікаря.
Олександр 16 Декабрь 2023
Отримав вичерпну інформацію, на мої додаткові питання, надав відповіді. Проконсультував, призначив додатково необхідні аналізи. У принципі питань не маю.
Анастасія 06 Декабрь 2023
Мені сподобалося, тому що лікар був уважний. Перед тим як назначити ліки та призначити лікування, я пройшла всі аналізи, лікар зробив мені УЗД, зробила КТ, щоб виявити причину проблеми, і тільки після того, як поставили мені діагноз, лікар почав лікувати. Роботою лікаря задоволена
Володимир 09 Ноябрь 2023
Дуже хороший спеціаліст, ми задоволені. Лікар добре розповів, пояснив. Будемо до лікаря звертатися ще
Валентина 09 Ноябрь 2023
Лікар чудовий, нам дуже сподобався. Дуже приємний, кваліфікований, поставив всі питання, самостійно зробив УЗД, призначив лікування, ми всім задоволені, можемо рекомендувати
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right