Врач Эндокринолог Басанько Наталья Дмитриевна на Doc.ua

Отзывы о Басанько Наталья Дмитриевна

Диагностирует, лечит болезни, возникающие в щитовидной железе, надпочечниках, гипоталамусе, поджелудочной, гипофизе, шишковидном теле. Регулирует гормоны в организме, лечит гормональный дисбаланс.

Проверенные отзывы о враче 364 отзыва

Роксолана 18 Апрель 2024
Пройшов візит добре у цього спеціаліста, мені все дуже сподобалося.
Ганна 15 Апрель 2024
Лікар уважно вислухала мою проблему, призначила необхідні аналізи, спілкувалися онлайн, перші враження хороші, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Олександра 13 Апрель 2024
Консультація пройшла добре, все сподобалось, лікарка змогла допомогти, я отримала усе, що хотіла.
Тетяна 04 Апрель 2024
За онлайн консультацію ставлю чотири з плюсом - сама консультація мені дуже сподобалась, єдине, не зручно було читати висновок, бо він був написаний від руки, набагато зручніше було б, якщо його прислали у друкованому варіанті.
Наталія 30 Март 2024
Іванна 22 Март 2024
Все влаштувало, зручний формат консультації, інформативно, планую повторну зустріч, дякую.
Марина 21 Март 2024
Мені дуже сподобалася консультація. Лікар чудовий фахівець своєї справи.
Аліна 02 Март 2024
Сподобалася онлайн консультація у цього лікаря.  Лікар усе чітко пояснив, ознайомився з результатами аналізів, вписав лікування. Ми дуже задоволені прийомом, при потребі будемо ще звертатися за консультацією.
Вікторія 29 Февраль 2024
Дуже хороший лікар, дуже сподобався. Ми залишилися дуже задоволені роботою лікаря. Лікар на всі наші питання відповіла, вислухала. Плануємо звертатися до лікаря ще
28 Февраль 2024
Все пройшло добре