Врач Отоларинголог (ЛОР), Хирург, Сурдолог, Фониатр Шидловский Анатолий Юрьевич на Doc.ua

Отзывы о Шидловский Анатолий Юрьевич

Кандидат медицинских наук, врач-отоларинголог, лор-хирург высшей категории, детский ЛОР, сурдолог, фониатр, имеет сертификат на право практической деятельности в странах Евросоюза. Занимается эндоскопической диагностикой и хирургическим лечением патологии головы и шеи, эстетической хирургией лица и шеи. Удаляет кисты и папилломы гортани

Проверенные отзывы о враче 69 отзывов

Віта 27 Март 2024
Це був певинний прийом, лікар уважний, все вислухав, призначив лікування, очікую, що воно буде ефективним, планую потім повторний візит. Дякую.
Олексій 22 Февраль 2024
Консультація була достатньо швидкою, зазвичай вони тривали довше, але як я розумію цей лікар розуміється не тільки по звичайним ЛОР проблемам, а й у ЛОР хірургії. Він швидко визначився у моїй проблемі, й ми одразу домовились, що на наступний день лікар проведе мені операцію.
Валерія 21 Февраль 2024
До лікаря зверталася перший раз, перше враження хороше. Консультацію отримала, лікар відповідав на всі питання, все пояснював що питала. Лікар призначив лікування, очікуємо результат лікування
Направлено в клинику
Евеліна 16 Февраль 2024
Лікар не коректне лікування нам призначив
Олександр 07 Февраль 2024
Дуже задоволений і вдячний, чудовий лікар, виконуватиму рекомендації та наступного місяця планую повторний візит.
Юрій 02 Февраль 2024
Знає свою роботу, професіонал.
Євгеній 13 Январь 2024
 Все добре пройшло. Лікар чітко все пояснив.Все що мене цікавило я запитав, він мені все добре розповів, без нічого зайвого.
Направлено в клинику
Анонім 16 Декабрь 2023
У лікаря зверхнє відношення до пацієнтів, через 20 сек став мене виставляти за двері, оскільки він дуже поспішав, я вмовляв його подивитися результати КТ. Це неприпустимо, я дуже розчарований, не рекомендую.
Наталія 01 Декабрь 2023
Хороший лікар!
Наталія 24 Ноябрь 2023
Гарний спеціаліст, гарно проконсультував, все добре, зауважень нема
5 6 7 chevron_right