Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Луцик Алина Михайловна на Doc.ua

Отзывы о Луцик Алина Михайловна

Алина Михайловна специализируется на диагностике и лечении гинекологических заболеваний и патологий. Проводит постановку ВМС, лечение и диагностику инфекций, передающихся половым путем, лечение угрозы прерывания беременности, нарушений менструального цикла и менопаузального периода. Занимается подготовкой и ведением беременности

Проверенные отзывы о враче 37 отзывов

Олена 10 Апрель 2024
Комфортне спілкування, якісна консультація, дякую.
Валерія 06 Апрель 2024
Візит пройшов чудово. Дуже комфортний лікар.
Юлія 06 Апрель 2024
Карина 29 Март 2024
Прийом сподобався
Іванна 19 Март 2024
Дуже добре все пройшло. Сподобався лікар і візит був непоганий. Хотілось більше уваги до деталей зі сторони лікаря. На всі мої запитання, лікар надав стислі відповіді. Але загалом результат, мене повністю задовольнив.
Софія 17 Март 2024
Лікарка компетентна та досвідчена, все акуратно, консультація інформативна, дякую.
Софія 01 Март 2024
Чудовий лікар, все мені пояснила, заспокоїла, бо я дуже хвилювалася. Лікар призначила здати додаткові аналізи, щоб пройти повне обстеження. Прийом чудовий, надалі буду звертатися до лікаря ще
Дарія 21 Февраль 2024
Все добре пройшло.
Діана 18 Февраль 2024
Лікар компетентно все мені пояснила, розповіла мою проблему, знайшла швидко рішення. Дуже задоволена роботою лікаря. Якщо буде проблема буду до лікаря звертатися
Наталія 04 Февраль 2024
Оцінюю на найвищій бал, лікарка компетентна, все мені пояснила, порекомендувала, дякую.