Врач Невролог Войтенко Марина Евгеньевна на Doc.ua

Отзывы о Войтенко Марина Евгеньевна

Высококвалифицированный врач-невролог, занимается диагностикой и лечением заболеваний нервной системы у детей, выявлением проблем в развитии детей раннего возраста, лечит задержку моторного развития и развития речи

Проверенные отзывы о враче 32 отзыва

Марія 15 Апрель 2024
Прийом сподобався, дуже уважний лікар, питань немає, ми задоволені
Микола 22 Март 2024
Можу безперечно поставити найвищу оцінку лікарці, максимально приємні враження від візиту, дякуємо за професійність, доречні поради, уважність, та компетентність.
Яків 21 Февраль 2024
Хороший лікар, на всі питання відповів
Катерина 19 Январь 2024
Дуже задоволені, дуже раді що потрапили до цього лікаря. Лікар допомогла з проблемою в неврології, але і психологічно налаштувала. Дуже гарна лікарка, ми дуже раді
Юлія 19 Январь 2024
Лікар професійна, чуйна, людяна.
Юлія 27 Декабрь 2023
Лікар як завжди на висоті, професіонал своєї справи. Лікар наглядає нас вже понад десять років, завжди допомагає
Михайло 15 Декабрь 2023
Іван 15 Декабрь 2023
До цієї лікарки звертаємося вже не вперше, дуже її цінуємо, всім задоволені. Дякую!
Олександра 02 Октябрь 2023
Марина Евгеніївна - дуже гарний спеціаліст, поводила себе професійно і водночас здалася чуйною і ніжною до дитини. Надалі плануємо звертатись лише до неї. Консультацією залишились задоволені
Тамерлан 22 Сентябрь 2023