Ивано-Франковск
Врач Кардиолог Цебрик Галина Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Цебрик Галина Николаевна

Врач-кардиолог с опытом работы более 30 лет. Принимает пациентов с заболеваниями сердечно-сосудистой системы: АГ, аритмии, ишемической болезнью сердца и др. Занимается интерпретацией ЭКГ.

Проверенные отзывы о враче 23 отзыва

Оксана 20 Апрель 2024
Мене все влаштувало, лікар гарно все пояснила, мені все було зрозуміло. Якщо мені буде потрібно, то звернуся до лікаря ще
Олена 20 Апрель 2024
Лікар мені дуже сподобався, приділив багато часу, ставила багато питань, відповіла на всі мої питання щодо серця
Олеся 06 Апрель 2024
Візит пройшов чудово. Все дуже сподобалося.
Галина 02 Апрель 2024
Мені сподобався прийом, дякую.
Оксана 21 Март 2024
Дуже сподобалося на візиті у цього лікаря. Видно, що лікар хороший, кваліфікований спеціаліст. Візит пройшов дуже інформативно, професійно та добре.
Ирина 15 Март 2024
Вперше потрапила до такого ретельного та уважного спеціаліста, це буда не просто консультація, а кропітке дослідження з роз'ясненням симптомів процесів і призначень. Галино Миколаївно, окрема подяка Вам, за людяність, позитив і життєву мудрість! Вже само спілкування із Вами — початок одужання.
Маргарита 07 Март 2024
Мені все сподобалося, лікар все зрозуміло і гарно пояснила, все пояснила як має бути, немає ніяких заперечень і зауважень, консультація сподобалася
Віталій 06 Март 2024
Лікар компетентний, усе пояснив, порекомендував що та як робити й призначив курс лікування. Консультацією залишився задоволеним.
Ангеліна 17 Февраль 2024
Дуже сподобалась консультація - отримала вичерпну інформацію, навіть не очікувала під час однієї консультації, можливо отримати таку кількість інформації! дуже фаховий спеціаліст. Залишилась задоволеною.
Михайло 16 Февраль 2024
Візит добре пройшов. Лікар компетентна у своїй справі, нема ніяких зауважень до роботи лікаря.
1 2 3