Днепр
Врач Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Артюхов Роман Владимирович на Doc.ua

Отзывы о Артюхов Роман Владимирович

Врач-дерматолог для детей и взрослых. Проводит диагностику и лечение себореи, угревой болезни (акне), дерматитов различного происхождения. Занимается лечением вирусных, паразитарных, заболеваний кожи, грибковых заболеваний кожи и ногтевых пластин. Удаляет невусы, «родинки», кератомы, папилломы

Проверенные отзывы о враче 70 отзывов

Олексій 03 Апрель 2024
На прийомі все влаштувало, дякую.
Ярослава 23 Март 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Діана 13 Март 2024
Все было замечательно. Доктор хорошо все объясняет, нам было все понятно, хороший подход к детям, нам очень все понравилось
Гліб 13 Март 2024
Прийом сподобався, лікар дуже уважний
Платон 11 Март 2024
Дуже уважний лікар, все нам доступно розказав. Відповів на усі наші запитання, абсолютно нічого лишнього не назначав в плані лікування. Повністю задоволені візитом і самим лікарем.
Юлія 05 Март 2024
Задоводлена прийомом та проведенням маніпуляції, все акуратно, професійно, дякую.
27 Февраль 2024
Оцінюю на чотири, тому що маю певні сумніви до призначень, які були виписані лікарем, не впевнена в їх ефективності.
Сергій 16 Февраль 2024
З тими задачами з якими я звернувся до лікаря він повністю справився. Лікар все правильно, доступно пояснив. Виписав дієве  лікування, яке мені дуже добре допомагає. Я задоволений візитом.
Денис 14 Февраль 2024
Все добре пройшло, візит сподобався. Лікар надав кваліфіковану консультацію, все чітко розказав та доступно пояснив. При потребі будемо ще звертатися до цього лікаря за консультацією.
Юрій 02 Февраль 2024
Тількі найкращі враження від спілкування з лікарем, виправдав очікування, я задоволений прийомом та отриманою консультацією.
5 6 7 chevron_right

Все врачи Днепр