Черкассы
Врач Невролог Синегуб Людмила Алексеевна на Doc.ua

Отзывы о Синегуб Людмила Алексеевна

Врач специализируется на неврологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбирает схему лечения. Лечит такие заболевания и патологии, как: опухоль головного мозга, неврит, невропатия, хроническое ДЭП; остеохондроз, нивтит, арахноидит

Проверенные отзывы о враче 80 отзывов

Зоя 13 Апрель 2024
Сподобалось відношення лікаря, й те, що прописане нею лікування, мені допомагає.
Олександр 06 Апрель 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре.
Людмила 06 Апрель 2024
Дуже сподобався даний спеціаліст. Лікар насправді молодець, гарно виконує свою роботу. Я повністю залишилася задоволена, при потребі  буду звертатися саме до цього фахівця за допомогою.
Лидия 04 Апрель 2024
До мене уважно поставились, обстежили, надали консультацію яку я хотіла, планую ще один візит.
Віталій 03 Апрель 2024
Консультація сподобалась - лікарка освічена.
Лариса 02 Апрель 2024
Все на найвищому рівні, не зважаючи на обмеженість по часу прийомі, лікарка надала повноцінну консультацію, все пояснила, зробила необхідні попередні призначення, також направила на обстеження, я цілком задоволена, дякую.
Вікторія 30 Март 2024
Первинний прийом мене влаштував,лікарка уважно вислухала, все пояснила, зробила попередні призначення, дякую.
Ольга 07 Март 2024
Дуже сподобалося, лікар була уважна. По рекомендаціях лікаря зробила рентген, лікар точно виявила проблему. Пройду курс лікування і планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Тамара 07 Март 2024
Нам доктор очень понравился, очень хорошая консультация, мы довольны
Людмила 26 Февраль 2024
Лікар дуже добра, щира, гарно відноситься до пацієнтів, надала відповіді на всі мої питання. На мій погляд, лікар досвідчена. Лікаря шукала за відгуками, багато хороших відгуків, дійсно гарний лікар!
5 6 7 8 chevron_right

Все врачи Черкассы