Черкассы
Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Камянская Лариса Анатольевна на Doc.ua

Отзывы о Камянская Лариса Анатольевна

Лариса Анатольевна специализируется на диагностике и лечении дерматовенерологических заболеваний. Выполняет приодеструкцию, дерматоскопию. Ведет прием взрослых и детей

Проверенные отзывы о враче 19 отзывов

Яна 08 Апрель 2024
Лояльне, приємне відношення до клієнта.
29 Март 2024
Візит пройшов добре.
Леся 01 Март 2024
Мені сподобався прийом, лікар все розпитала, уважно мене вислухала, я задоволена лікарем
Вікторія 26 Февраль 2024
В загалом прийом сподобався, єдиний момент, при спілкуванні іноді була російська мова, це трошки відштовхувало, але було чутно що лікар намагається розмовляти українською, лікар приємна. Лікар гарний спеціаліст
Роман 19 Февраль 2024
Дуже задоволений прийомом, отримав корисні та вчасні рекомендації, вже виконую і лікуюся, звертатимуся тепер в разі потреби, дякую!
Станіслав 16 Ноябрь 2023
Сподобався прийом. Все було максимально чітко і доступно пояснено. Здаю аналізи наразі. Ще буде повторний прийом на якому ми більш  детальніше все проговоримо.
Юлія 27 Сентябрь 2023
Владислав 09 Август 2023
Анна 26 Июль 2023
Мене зустріла привітна, компетентна, делікатна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.
Уляна 21 Июль 2023

Все врачи Черкассы